Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Unijos akcija: mažesnės vartojimo paskolų palūkanos rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais 
2022-08-01

Pareigūnų kredito unija rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais vartojimo paskolas išduos vos su 6,5 proc. (plius Euribor) palūkanomis. Šiuo pasiūlymu galės pasinaudoti visi unijos klientai.

 

Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas sako, kad iki šiol trumpalaikės vartojimo paskolų akcijos buvo vykdomos tam tikros pareigūnų ir valstybės tarnautojų grupėms – pasieniečiams, ugniagesiams, policininkams, aplinkosaugos pareigūnams.  

 

„Mūsų veiklos rezultatai rodo, kad tokia strategija pasiteisina. Todėl jos nekeisime. Jau netolimoje ateityje turėsime naujų pasiūlymų atskiroms mūsų klientų grupėms. Visgi dabar nutarėme mažomis paskolų palūkanomis nudžiuginti visus savo klientus. Tikiuosi, kad daugelis iš jų suskubs pasinaudoti šiuo pasiūlymu vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje, – pasakoja T. Vaitkunskas.

 

Didžiausia galima tokios vartojimo paskolos suma yra 14,5 tūkst eurų, o jos grąžinimo laikotarpis gali trukti iki 5 metų.

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams – fiziniams ir juridiniams asmenims – jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra daugiau kaip 2,5 tūkst. pareigūnų, valstybės tarnautojų, jų artimųjų. Unija yra išdavusi daugiau kaip 5,15 mln. eurų paskolų. Paslaugas ji teikia visoje Lietuvoje.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?