Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
A. Širinskienė ketina atsiimti siūlymus keisti pareigūnų apmokėjimo sistemą
2018-05-23

Šiandien, gegužės 23 d., suplanuotas Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdis, kuriame turėjo būti diskutuojama apie Vidaus tarnybos statutui pateiktus siūlymus, neįvyko. Komiteto atstovė informavo, kad Seimo narė Agnė Širinskienė rengiasi atsiimti gegužės 16 d. Seime užregistruotus siūlymus Vidaus tarnybos statuto pakeitimo projektui.

 

Su A. Širinskienės siūlymais galite susipažinti čia.

 

Siūlymai buvo susiję su pareigūnų apmokėjimo sistemos pakeitimais, juos inicijavo Policijos departamentas. Profesinės sąjungos išanalizavo siūlymus, įvertino rizikas ir dar gegužės pradžioje informavo departamentą ir Vidaus reikalų ministeriją pakeitimams nepritariančios. Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) savo poziciją ir siūlymus tobulinimui buvo pateikęs ir A. Širinskienei, Seimo komitetams, Vyriausybei.

 

Anot NPPSS, teikiant siūlymus Statutui būtina įvesti aiškius nedviprasmiškus saugiklius, kurie leistų ne tik užtikrinti tinkamą vidaus tarnybos pareigūnų darbo užmokesčio nustatymą, bet ir kiek įmanoma labiau eliminuotų galimą įstaigų vadovų savivalę. A. Širinskienės siūlymuose tokių saugiklių nebuvo, be to, siekta numatyti vidaus tarnybos pareigūnams nepalankias apmokėjimo už budėjimą sąlygas.

 

Plačiau skaitykite:

 

NPPSS nepritaria PD siekiui pakeisti sistemos pareigūnų apmokėjimo sistemą

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?