Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
VSAT rinktinių vadovybė su profsąjungomis diskutavo apie soc. partnerystę
2017-06-13

Birželio 8 d. Pasieniečių mokykloje į Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) inicijuotą seminarą „Socialinė partnerystė ir jos galimybės valstybės tarnyboje“ susirinko VSAT rinktinių vadai, pavaduotojai, valdybų, skyrių viršininkai. Seminare kalbėta apie socialinę partnerystę, profesinių sąjungų veiklos prioritetus ir kolektyvinės sutarties taikymą.

 

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto doktorantė Aušra Bagdonaitė dalyviams pristatė socialinės partnerystės tikslus ir principus, statutinių tarnautojų kolektyvinių santykių ypatumus, kolektyvinių santykių naujoves naujajame Darbo kodekso reguliavime.

 

LPPPS ir Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS)  pirmininkas Vladimir Banel  kalbėjo apie NPPSS veiklą, galimybes ir iššūkius. LPPPS tarybos pirmininkas Jevgenijus Amelinas kalbėjo apie valstybės sienos apsaugos šakos kolektyvinės sutarties taikymą ir galimybes.  Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė pristatė pranešimą apie profesinių sąjungų veiklos prioritetus narių akimis.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?