Pagalba
3200
narių
6
organizacijos
Pagalba
Visuotinis LAASDPS filialo Valstybinėje miškų tarnyboje susirinkimas
2022-09-22

Rugsėjo 20 d. įvyko Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos (LAASDPS) filialo Valstybinėje miškų tarnyboje visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo išrinkti nauji filialo vadovai. 

 

Filialo vadove trejų metų kadencijai buvo išrinkta Jolanta Nainienė, o jos pavaduotoja tapo Regina Komžienė.

 

Dėsiu visas pastangas, kad profesinės sąjungos filialas stiprėtų, augtų jo narių skaičius, o galiausiai organizacijoje stiprėtų socialinis dialogas, būtų skatinamas darbuotojų tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas“, – teigė J. Nainienė.

 

Visuotinio susirinkimo dalyvius pasveikino LAASDPS pirmininkas Vaidas Laukys. „Noriu palinkėti Jums aktyvumo, iniciatyvos, intensyvesnio dialogo. Būtina daryti viską, kad darbuotojų lūkesčiai būtų girdimi. O tuomet jau galima diskutuoti ir ieškoti įvairių problemų sprendimo būdų”.

 

Susirinkimo metu buvo sutarta, kad netrukus bus organizuojamas susitikimas su Valstybinės miškų tarnybos vadove bei organizuojamas visų tarnybos darbuotojų susitikimas. Jo metu bus pristatyta LAASDPS veikla bei išsamiai aptarti darbuotojams labiausiai rūpimi klausimai.

 

LAASDPS filialas Valstybinėje miškų tarnyboje buvo įsteigtas 2015 metais. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?