Pagalba
2500
narių
6
organizacijos
Pagalba
Visi NPPSS nariai – ir toliau apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų
2022-01-05

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) pratęsė sutartį su draudimo bendrove, pagal kurią visi NPPSS ir susivienijimo profesinių sąjungų nariai yra nemokamai apdrausti asmens draudimu, padengiančiu nelaimingų atsitikimų išlaidas. Be to, panašiu draudimu palankiomis sąlygomis profesinių sąjungų nariai gali apdrausti ir savo šeimos narius.

 

Vidaus tarnybos statutas ir Valstybės tarnybos įstatymas neužtikrina, kad pareigūnas ar tarnautojas, patyręs traumą darbe, gautų adekvačią išmoką, todėl Susivienijimas ir šakinės profesinės sąjungos savo narius šiuo draudimu draudžia jau kelis metus.

 

Nariai yra apdrausti visą parą ne tik darbe, bet ir esant namuose, draudimas galioja ir užsienyje. Per dviejų metų laikotarpį NPPSS profesinių sąjungų nariams, o taip pat jų artimiesiems draudimo bendrovės jau išmokėjo virš 20 tūkst. eurų išmokų. Dažniausiai yra išmokamos 120-300 eurų sumos, o didžiausia išmoka siekė 1500 eurų.

 

„Apdrausti visus savo narius didžia dalimi leidžia Lietuvos gyventojų, deklaruojančių savo lėšas, parama. Pernai NPPSS ir jo šakinėse organizacijos buvo paremtos beveik 33 tūkst. eurų. Todėl, visų pirma, noriu padėkoti visiems, kurie mums skyrė dalį savo GPM. Kaip ir žadėjome, šios lėšos yra skiriamos mūsų narių ir bendruomenės poreikiams, saugumui. Labai tikiuosi, kad toks profesinių sąjungų rėmimas tęsis ir toliau”, – sako Saulius Džiautas, NPPSS pirmininkas.

 

Susivienijimo draudimo partneris – bendrovė „Lietuvos draudimas“. 

 

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?