Pagalba
1900
narių
6
organizacijos
Pagalba
Vilniuje vyks NPPSS konferencija
2018-09-11

Šiandien, rugsėjo 11 dieną, vyks Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) konferencija. 

 

Konferencijoje dalyvaus NPPSS bei jai priklausančių šakinių organizacijų vadovai ir atstovai, taip pat viena iš Švedijos policijos profesinės sąjungos vadovių Anna Nellberg Denis, pasidalinsianti patirtimi apie didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria šios šalies teisėsaugos pareigūnai.

 

Vladimir Banel, NPPSS vadovas, teigia, jog konferencijoje bus priimti sprendimai, susiję su organizacijos artimiausio laikotarpio prioritetais ir darbais.

 

„Mūsų laukia karštas politinis ruduo, visų pirma susijęs su kitų metų valstybės biudžeto svarstymu ir priėmimu. Pirmieji ženklai mūsų nenuteikia optimistiškai - matome, kad įvairioms kitoms viešojo gyvenimo sritims politikai kol kas skiria gerokai daugiau dėmesio nei teisėsaugos stiprinimui, o statutinių pareigūnų darbo užmokesčio didėjimas nebus toks ženklus, koks mums buvo žadamas valdančiųjų rinkimų ir šios vyriausybės programose. Konferencija ir bus skirta suformuluoti mūsų aiškią poziciją šiais klausimais ir aptarti tolimesnius veiksmus”, - teigia V. Banel.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?