Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Vilniaus apskrities policijos vadovybė pokyčius policijoje aptarė Ukmergėje
2016-09-14

Susitikime su darbuotojais dalyvavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato laikinai viršininko pareigas einantis Rolandas Kiškis, pavaduotojas Ernestas Jurkonis. Vilniaus aps. VPK PK veiklos pakeitimo, sujungiant Viešosios ir Kriminalinės policijos padalinius, įgyvendinimo ir priežiūros darbo grupės nariai, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė bei Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Jagminas.

Rajono policijos vadovas Mindaugas Petrauskas pristatė Ukmergės rajono policijos komisariato struktūrą, kuri pradės funkcionuoti nuo rugsėjo 12 d. Komisariate bus du padaliniai – Reagavimo ir Veiklos. Dirbti pagal naują modelį rajono policija jau yra pasirengusi, teliko atlikti kai kuriuos formalumus. Pareigūnų veikloje didelių pokyčių nebus, tik prasiplės funkcijos bei apie pusę savo darbo laiko jie praleis teritorijose. R.Kiškis kalbėjo apie pokyčių naudą žmonėms ir pareigūnų bendruomenei.

Svečiams klausimus uždavė rajono komisariato darbuotojai, domėjosi, kaip bus organizuojami mokymai, teiravosi su savo veikla susijusių dalykų. Diskusija užsimezgė su profesinės sąjungos atstovais, kurie palietė finansavimo klausimus.

Taip pat Vilniaus aps. VPK vadovybė policijos struktūrinius pokyčius bei darbų organizavimą aptarė Ukmergės rajono savivaldybėje vykusiame susitikime, kuriame dalyvavo savivaldybės meras, administracijos vadovai, skyrių vedėjai, seniūnai.

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

***

Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos l.e.p. pirmininko Vitalijaus Jagmino komentaras

„Iš esmės mūsų ir policijos vadovybės pozicija dėl vykdomų reformų išsiskyrė. Jau ne kartą kalbėjome apie tai, kad naujai sukurtoms pareigybėms keliami aukštesni reikalavimai, o pačios pareigybės nebuvo derintos su profesinėmis sąjungomis. Be to, po susitikimo komisariate vadovybė vyko pokyčių policijoje pristatyti Ukmergės rajono saviavlybėms atstovams, merui, administracijos vadovybei, kur, nepaisant nuomonių išsiskyrimo ir nepritarimo tam tikriems sprendimams, profesinės sąjungos atstovai nebuvo kviečiami“.  

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?