Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Ugniagesių profesinė sąjunga: susitarta dėl „tėvadienių“
2017-02-24

Trečiadienį, vasario 22 d. Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos (UGPS) pirmininkas Alfredas Povilanskas ir profesinės sąjungos atstovai su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) vadovybe. Susitikimo metu aptarti einamieji darbai ir ugniagesiams svarbūs klausimai.

 

„Sveikintina, kad pagaliau įvyko lūžis ir pasikeitė požiūris į „tėvadienius“ ir „mamadienius“. Susitarta, kad valdyba paruoš pavyzdinius prašymų blankus ir pateikimo tvarką“, - sakė UGPS pirmininkas A. Povilanskas.

 

Susitikimo metu aptartos „Programos 1000“ įgyvendinimo galimybės ir daug diskusijų sukėlęs tarnybinės veiklos vertinimų klausimas. UGPS pirmininkas išdėstė vizijas, tikslus, paminėjo galimus sprendimo būdus.

 

„Peiktina, kad valdyba nepasinaudojo  neeilinio vertinimo galimybe 2016 metais ir daugumai pareigūnų liko individualūs koeficientai. Tikimės, kad ši klaida bus ištaisyta šiuo metu vykstančiame vertinime“, teigė A. Povilanskas.

 

Susitarta, kad reikalingi vertinimų kriterijai, metodinės rekomendacijos ar net pavyzdinės užduotys, kuriomis remiantis sklandžiau vyktų vertinimų procesas.

 

Profesinės sąjungos nuomone, ne mažiau svarbus klausimas - „pavadavimai“, kai pareigūnas atlieka ir kito pareigūno darbą. Už tai, anot A. Povilansko, turėtų būti mokama priemoka. Abi pusės skirtingai supranta šią tvarką, todėl po diskusijos klausimas liko atviras.

 

Susitikimo pabaigoje buvo aptartas susitarimas tarp UGPS ir VAPGV. Susitarimo pagrindiniai klausimai būtų: keitimasis informacija, dalyvavimas vieni kitų renginiuose ir probleminių klausimų sprendimas darbo grupėse.

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?