Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga renka paramą kolegoms Ukrainoje, dalis jos jau pasiekė ukrainiečius
2022-06-08

Lietuvos Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga, kartu su Nacionaliniu pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimu ir Visuomeninių iniciatyvų paramos fondu, vykdo projektą RATAVOJAM KARTU - РЯТУЕМ РАЗОМ. Projektas skirtas telkti paramą ir remti Ukrainos ugniagesius-gelbėtojus, kuriems yra reikalinga įranga ir priemonės griuvėsių ardymui, žmonių ir jų augintinių iš po griuvėsių gelbėjimui. Taip pat yra reikalingos saugos priemonės, specializuota apranga, medicininės priemonės pirmajai pagalbai suteikti. 

 

Bendrų pastangų dėka ir palyginus per trumpą laiką – šių metų balandžio mėnesio bėgyje – pavyko surinkti lėšų, už kurias buvo nupirkta įranga Ukrainos ugniagesiams-gelbėtojams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos į Ukrainai skirtos tarptautinės paramos sandėlius Lenkijoje pristatė:

 

1. Pjaustytuvus, diskinius benzininius pjūklus STIHL – 10 vnt.

2. Papildomai deimantinius diskus betonui pjauti – 10 vnt.

3. Alyvą benzininių pjūklų varikliams 5 l talpose – 10 vnt.

4. Apsauginius šalmus COSMOS – 100 vnt. 

5. Medvilnines kepuraites (pošalmiai) – 100 vnt.

6. Skaidrius akinius SPEEDGLAS – 100 vnt.

 

Norime padėkoti įmonėms, skyrusioms finansinę paramą ir prisidėjusioms organizacine pagalba: Laisvės TV, Baltic Shopping Centers, UAB Transdaka, logistikos kompanijai ARMO, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, mobilaus ryšio operatoriams Tele2, Telia, Bitė, TCG. Už moralinę paramą ir dvasinį palaikymą dėkojame Lietuvos ugniagesių gelbėtojų kapelionui kunigui Algirdui Toliatui.

 

Kreipiuosi į Lietuvos Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos narius, į visuomenę ir prašau visų Jūsų finansiškai prisidėti prie paramos Ukrainos ugniagesiams ir gelbėtojams. Jūsų paaukoti pinigai bus skirti įrangai ir priemonėms pirkti, reikalingoms karo Ukrainoje padarinių: griuvėsių ir gaisrų likvidavimui, gelbėjant žmonių ir jų augintinių gyvybes.

 

Paramą galima skirti per Contribee platformą (https://contribee.com/vip-fondas), tiesiogiai pervedant lėšas į Visuomeninių iniciatyvų paramos fondo sąskaitą LT667044060006303425 arba paskambinę trumpuoju telefono numeriu 1601, aukos kaina – 5 Eur.

 

Dėkojame už paramą ir tikimės Jūsų gerumo ir nuoširdumo. Sutelkę pagalbą, padėsime išsaugoti ukrainiečių gyvybes.

 

---

 

PAGD nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?