Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Tradiciškai prisidėjome prie Vilniaus rinktinės pasieniečių šventės
2015-07-02

Šventės metu Vilniaus rinktinės užkardos atstovai varžėsi įvairiose rungtynėse, o geriausieji buvo apdovanoti Pareigūnų kredito unijos įsteigtais prizais. Šventėje, kaip ir kasmet, nestigo geros nuotaikos ir puikių emocijų.

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos vadovas ir Pareigūnų kredito unijos vadybos narys Vladimir Banel džiaugėsi, jog renginyje dalyvavo išties gausus pasieniečių būrys ir pabrėžė, jog šventė kasmet turi vis daugiau pramogų.

„Į jau tradiciją tapusią Vilniaus rinktinės pasieniečių šeimos šventę susirinko net 160 žmonių! Prieš ketverius metus Lietuvos pasienio pareigūno profesinė sąjunga ir Pareigūnų kredito unija padėjo atgaivinti laisvalaikio iniciatyvas. Jos remiamos ir palaikomos iki šiol, - apie renginį kalbėjo V. Banel. – Šiais metais vyko ne tik tradicinės naujokų krikštynos, komandos taip pat varžėsi įvairiose sporto rungtyse ir aiškinosi kas yra geriausias Eurovizijos konkurse“.

Pareigūnų kredito unija taip pat džiaugiasi, jog šiemet parėmė ne tik Vilniaus pasieniečių rinktinę. Liepos 3-ią dieną prisidėjome ir prie Pagėgių rinktinės šventės įgyvendinimo.

Dar kartą visus sveikiname su praėjusia pasieniečių dieną!

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?