Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Telšių AVPK pripažino klaidas: pažeisti darbuotojų interesai
2017-05-09

Neseniai rašėme apie Lietuvos policijos profesinei sąjungai (LPPS) priklausančius pareigūnus, kurie kreipėsi į Policijos departamentą (PD) dėl nesuteikiamų aukštesnių policijos laipsnių Telšių AVPK. Departamentas nurodė atlikti tarnybinį patikrinimą ir įvertinti, ar buvo padaryti pažeidimai.

 

Plačiau skaitykite čia: Pagaliau imtasi veiksmų dėl pareigūnams ne laiku suteikiamų aukštesnių laipsnių

 

Telšių AVPK atsakyme teigiama, kad patikrinimo metu nustatyta, kad Telšių AVPK pareigūnų vadovai neužtikrino patvirtintų Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų tarnybos organizavimo taisyklių. Dėl to buvo pažeisti darbuotojų turtiniai interesai. Telšių AVPK finansų skyrius įpareigotas pareigūnams, kuriems laiku nebuvo suteikti aukštesni laipsniai, išmokėti susidariusį priedo už laipsnį skirtumą.

 

„Džiaugiuosi, kad iškelta problema išspręsta teisiškai ir dalykiškai, be ginčo sprendimo teismo keliu. Visų svarbiausia - atstatytas teisingumas ir pareigūnams atlyginta žala. Viliuosi, kad ir kitas pareigūnų problemas policijos vadovybė išspręs geranoriškai ir efektyviai“, - teigia Lietuvos policijos profesinės sąjungos tarybos narys A. Apulskis. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?