Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Susitikime su Policijos departamento atstovais – dėmesys eiliniams metiniams vertinimams
2021-01-13

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel, Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas (LPDPS) Saulius Grigonis, kitų pareigūnų profesinių sąjungų atstovai nuotoliniu būdu susitiko su Policijos departamento (PD) vadovybe. 

 

Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs policijos bendruomenei svarbūs klausimai, o daugiausiai dėmesio susilaukė diskusijos dėl eilinių metinių vertinimų. 

 

PD atstovai informavimo socialinius partnerius, kad artėjantys eiliniai metiniai vertinimai palies maždaug 30 proc. labai gerai dirbančių pareigūnų. Kartu buvo diskutuojama ir dėl reagavimo padalinių pirminės grandies pareigūnų perkėlimo į vidurinę grandį. Akcentuota, jog šie pareigūnai nepateks į minėtą 30 proc. vertinamų pareigūnų dalį. 

 

Šių metų eilinių vertinimų metu bus laikomasi tokio principo: 0,5 koeficiento kėlimas 30 proc. geriausiai dirbančių pareigūnų (neįskaitant minėtų reagavimo pareigūnų, kurie bus keliami į aukštesnes pareigas), skirstant kvotas padaliniams. Daugiau kaip 0,5 punkto koeficiento gali būti keliamas tik išimtinais atvejais, pagrindus tai ir atskirai suderinus su PD vadovybe. 

 

Profesinėms sąjungoms išreiškus nuogąstavimus dėl galimų neobjektyvių vertinimų, PD atstovai užtikrino vykdysiantys vertinimų kontrolę ir komunikaciją su darbuotojais. Tuo pačiu jie paragino darbuotojus bei profesinių sąjungų atstovus aktyviai dalyvauti šiame procese.

 

---

 

policija.lrv.lt nuotrauka

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?