Pagalba
2230
narių
6
organizacijos
Pagalba
Seimo komitetuose svarstomas Valstybės tarnybos įstatymo projektas
2018-05-09

Šiandien, gegužės 9 d., Seimo Teisės teisėtvarkos, Socialinių reikalų ir darbo, Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetuose svarstomas Valstybės tarnybos įstatymo Nr. VIII-1316 pakeitimo įstatymo projektas.

 

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) atstovai įstatymo projektui taip pat yra pateikę savo siūlymus. NPPSS atstovai nesutinka su drastišku atleidimo, tarnybinių veiklos rezultatų, priėmimo į tarnybą, kolektyvinių sutarčių sudarymo pakeitimais. NPPSS nuomone, teikiamos pastabos prisidėtų prie valstybės tarnybos prestižo didinimo, skaidrių atrankų, vertinimų ir kitų procedūrų užtikrinimo bei socialinio dialogo skatinimo valstybės tarnyboje.

 

Neseniai rašėme apie susitikimą su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu, su kuriuo taip pat buvo aptarti siūlymai Vidaus tarnybos statutui ir Valstybės tarnybos įstatymui. Be to, NPPSS gavo ir Vyriausybės kanclerio pasirašytą raštą, kuris persiųstas ir Vidaus reikalų ministerijai. Jame siūloma atsižvelgti į profesinių sąjungų siūlymus koreguojant Valstybės tarnybos įstatymą. 

 

Su NPPSS siūlymais galite susipažinti čia.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?