Pagalba

  

Pagalba
S.Skvernelis: „Pseudopolicininkams – jokios ateities sistemoje“
2015-09-11

„Pseudopolicininkai jokios ateities sistemoje neturi – po tokių įvykių vienareikšmiškai turi būti šalinami. Be jokių garantijų, be nieko, be pensijų. Matyt, tai ir bus padaryta. Tenka tik apgailestauti, kad vis dar pasitaiko tokių“, – BNS penktadienį sakė ministras.

Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio vakarą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Andrius Ančiulis partrenkė du visuomeninio transporto stotelėje stovinčius asmenis. Pareigūnas, kaip įtariama, buvo neblaivus.

Pirminiais duomenimis, žmonės sužaloti nestipriai, tačiau jie išvežti į ligoninę.

1970 metais gimęs A.Ančiulis vairavo nuosavą automobilį, avariją jis sukėlė ne tarnybos metu. Jis uždarytas į areštinę.

Pareigūnas sistemoje tarnauja 25 metus. Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ketvirtadienį išplatintame pranešime policijos vardu atsiprašė nukentėjusiųjų ir žadėjo, jog avariją sukėlęs pareigūnas bus atleistas.

„Toks pareigūno elgesys niekaip nesuderinamas su mūsų vertybėmis. Prieš kelis metus pradėtas tarnybos valymas tęsiamas. Nors šis pareigūnas sistemoje tarnauja 25 metus, nepaisant praeities nuopelnų, jis bus atleistas iš tarnybos ir neteks pareigūnams priklausančių socialinių garantijų. Visos policijos bendruomenės vardu, nuoširdžiai atsiprašau nukentėjusiųjų“ – sako policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Originalų tekstą rasite čia: http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/s-skvernelis-pseudopolicininkams-jokios-ateities-sistemoje.htm