Pagalba

  

Pagalba
Protų mūšio nugalėtojai – ukmergiškiai
2015-09-03

Sprendimą įsteigti tokį prizą priėmė VAITĮPS taryba, kuri, bendradarbiaudama su Europos Parlamento nariu Petru Auštrevičiumi, gavo iš pastarojo pasiūlymą apsilankyti Europos Parlamente, iš arčiau susipažinti su Parlamento veikla, struktūra bei savo akimis pamatyti bei išgirsti parlamentarų diskusijas plenarinių posėdžių sesijos metu. 

Į turnyrą atvyko aštuonios komandos: Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato, Ukmergės bei Elektrėnų rajonų policijos komisariatų, Vilniaus miesto pirmo, trečio ir šešto policijos komisariatų, Migracijos valdybos bei Laisvės atėmimo vietos ligoninės atstovai (LAVL).

Protų mūšį sudarė trys turai, kurių metu reikėjo atsakyti į 10 klausimų, ketvirto turo metu teko spėti 5 garsines mįsles.

Pirmasis turas buvo tarsi apšilimas – dauguma komandų su užduotimis susidorojo palyginti lengvai. Lyderiai išryškėjo po antrojo turo, o po trečiojo ukmergiškiams jau „pakvipo“ pergale.

Komanda „Uchmergė“ išsiveržė į pirmaujančių gretas, antroje vietoje buvo „Legionas“ (Vilniaus miesto šeštasis policijos komisariatas), o trečioje – tik 0,5 taško atsiliekanti LAVL komanda. Atsakius garsinius klausimus, protų mūšio organizatorius bei vedėjas,  Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimų įstaigų profesinė sąjungos pirmininkas Vytautas Lamauskas, paskelbė rezultatus. Pirmą vietą iškovojo ukmergiškiai: iš 35 klausimų teisingai atsakę 29. Komanda "Legionas" surinko 23,5 taško, LAVL atiteko trečioji vieta – jie teisingai atsakė 22 klausimus.

„Tai nuostabus darbuotojų laisvalaikio praleidimo būdas. Tokie renginiai turi tapti tradicijomis ir pareigūnai tūrėtų nuolat susitikinėti neformalioje aplinkoje. VA ITĮPS pasirengusi organizuoti ir remti analogiškas darbuotojų iniciatyvas. Labai sveika kartais „perprogramuoti“ smegenis nuo kasdieninių darbinių minčių“, – teigė V. Lamauskas

VA ITĮPS informacija