Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profesinių sąjungų mokymai VSAT užkardų vadams
2019-10-04

Antradienį, spalio 2 d., Valstybės sienos apsaugos tarnybos užkardų vadai dalyvavo Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) ir Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos (LPPPS) organizuotuose mokymuose, kur savo patirtimi dalijosi Adizes Instituto (JAV) Lietuvoje vadovas ir sertifikuotas Adizes vyr. konsultantas dr. Virginijus Kundrotas, NPPSS pirmininkas Vladimir Banel bei LPPPS Tarybos pirmininkas Jevgenijus Amelinas.

 

Adizes Instituto (JAV) Lietuvoje vadovas susirinkusiems dalyviams pasakojo, ko reikia siekiant valdyti pokyčius ir kaip išvengti tokių situacijų, kai pokyčiai ima valdyti mus pačius. Taip pat pranešėjas dalijosi kitomis organizacijos vystymo ir asmeninio tobulėjimo įžvalgomis vadovams, pristatydamas pagrindinius Adizes metodologijos instrumentus.

 

Savo ruožtu, J. Amelinas susitikimo dalyvius supažindino su Valstybės sienos apsaugos šakos kolektyvine sutartimi, šios sutarties tikslais bei sutartyje numatytomis garantijomis visiems darbuotojams bei atskiromis profesinės sąjungos nariams. Taip pat aptartos ir Nacionalinės kolektyvinės sutarties nuostatos. 

 

Susitikimo pabaigoje NPPSS ir LPPPS pirmininkas dalyviams pristatė NPPSS veiklą ir jos prioritetus, istoriją, įgyvendintas sėkmės istorijas. Taip pat kalbėta apie tai, kokius įrankius turi profesinės sąjungos ir ką galima pasiekti dirbant išvien.

 

Tokio tipo mokymai vyksta jau trečius metus iš eilės, taip pat juos numatyta organizuoti ir kitąmet.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?