Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profesinė sąjunga: sutaupytos darbo užmokesčio fondo lėšos privalo būti skiriamos tik pareigūnų motyvacijai
2016-11-18

VA ITĮPS sutaupytus pinigus siūlo skirti tik pareigūnų skatinimui tai yra darbuotojų darbo užmokesčio didinimui.

„Padalinių veikla turėtų būti organizuojama taip, kad visi pareigūnai turėtų vienodas galimybes gauti papildomas priemokas. Pareigūnams turėtų būti apmokama už padidėjusį krūvį, atsiradusį dėl priverstinio policijos pareigūnų mažinimo, susijusio su pastaruoju metu vykdomomis reformomis. Taip pat didinami priedai, atlyginamas darbas už kolegų pavadivimą, skiriamos pašalpos, atsidūrus sunkiose gyvenimiškose situacijose ir panašiai“, - teigia VA ITĮPS l.e.p. pirmininkas Vitalijus Jagminas.

Anot VA ITĮPS, tik likusias lėšas būtų galima panaudoti prekių ir paslaugų įsigijimui.

„Vilniaus policijos administracija manipuliuoja tokia situacija ir jau ėmė skleisti žinią pareigūnams, apie tai, kad profesinės sąjungos pritarė lėšų perskirstymui. Anaiptol taip nėra. Nepritariame darbo užmokesčio lėšų naudojimui ne pagal paskirtį“, - teigia V. Jagminas.

Primename, kad būtent Saulius Gagas vos paskirtas eiti Vilniaus policijos vadovo pareigas atšaukė numatytą neeilinį pareigūnų vertinimą, motyvuodamas tuo, kad nėra lėšų. Tuo tarpu iš „lėšų, kurių nėra“ vadovams planuojama pirkti prekes ar paslaugas po 499 eur už vieną.

VA ITĮPS informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?