Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Profesinė sąjunga kreipiasi į politikus dėl jos lyderių persekiojimo Aplinkos apsaugos departamente
2021-02-05

Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinė sąjunga (LAASDPS) aplinkos ministrui Simonui Gentvilui, Seimo aplinkos apsaugos komiteto pirmininkei Aistei Gedvilienei, Seimo nariams Vytautui Bakui ir Tomui Tomilinui raštu pateikė informaciją apie Aplinkos apsaugos departamento vykdomą profesinės sąjungos lyderių persekiojimą. Ministro ir Seimo narių prašoma imtis visų priemonių, kad būtų užkirstas kelias tokiai departamento vadovybės praktikai.

 

„Pastarosiomis dienomis daugiausiai visuomenės dėmesio sulaukia Aplinkos apsaugos departamento vadovų vykdomas atviras susidorojimas su Klaipėdos aplinkosaugininku Donatu Bagočiumi. Panašių pavyzdžių departamente yra ir daugiau, o labiausiai paskutiniu metu departamento vadovams kliūna LAASDPS lyderiai. Manau, kad politikai turi žinoti šiuos faktus ir privalo imtis veiksmų, kad socialiniai partneriai departamente nebūtų atvirai ujami, – sako LAASDPS pirmininkas Vaidas Laukys.

 

Politikams buvo pateikta informacija apie departamento vadovybės vykdomą LAASDPS pirmininko pavaduotojo Eimanto Puodžiuko ir profesinės sąjungos valdybos nario Romualdo Sližausko persekiojimą.

 

---

 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?