Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Prie NPPSS prisijungė policijos pareigūnams atstovaujanti profesinė sąjunga
2019-06-19

Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) Taryba priėmė sprendimą patenkinti Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPDPS) prašymą tapti Susivienijimo nare.

 

LPDPS buvo įsteigta šių metų kovo mėnesį. Anot jos vadovo Sauliaus Grigonio, NPPSS nuo pat organizacijos įkūrimo pradžios buvo matomas kaip strateginis partneris. 

 

„Mums yra priimtina Susivienijimo veiklos filosofija ir pagrindas – tikras rūpestis eiliniu pareigūnu. Policijos sistemoje vyko ir tebevyksta departamento vadovų plačiai išreklamuoti pokyčiai, tačiau tikrai turime nemažai atvejų, kuomet pokyčiai daromi eilinių pareigūnų tarnybos sąlygų, darbo krūvio sąskaita. Neabejoju, kad mums netruks veiklos, o NPPSS ir jos šakinių organizacijų patirtis leis mums vykdyti savo veiklą kuo efektyviau,“ – teigia LPDPS pirmininkas. 

 

Naujos organizacijos prisijungimą prie NPPSS sveikina ir Susivienijimo vadovas Vladimir Banel. 

 

„Prieš kurį laiką dėl skaidrumo stokos ir mums nepriimtinų valdymo principų iš NPPSS buvome priversti pašalinti vieną iš policijos pareigūnams neva atstovaujančią organizaciją. Džiaugiuosi, kad policijoje pagaliau atsirado profesinė sąjunga, kurios vadovai ir nariai siekia spręsti sistemines struktūros ir kasdienes policininkų problemas, o ne rūpinasi savo gerbūviu. Ypač svarbu ir tai, kad iš esmės visi naujosios organizacijos lyderiai ir nariai yra tarnaujantys policininkai. Matantys aštriausias problemas savo kasdieniame darbe. Mes gi noriai pasidalinsime su jais Susivienijimo sukaupta patirtimi. Kalbu apie teisinę pagalbą nariams, atstovavimą įvairiose derybose, tarnybinių ginčų komisijose ir pan,“ – sako V. Banel.

 

NPPSS, be policijos, dar vienija ugniagesių, pasieniečių, aplinkosaugos, muitinės ir kitus statutinius pareigūnus. Organizacija bendriems tikslams yra sutelkusi beveik 1500 statutinių pareigūnų. Susivienijimo strateginiai veiklos prioritetai yra teisėsaugos ir teisėtvarkos finansavimo didinimas ir panaudojimo kontrolė, sėkmingas pokyčių įgyvendinimas, socialinės partnerystės stiprinimas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?