Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Po kreipimosi VSAT pareigūnei išmokėta nepriskaičiuota kelionės išlaidų dalis
2017-06-22

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos narei, buvusiai Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Prevencijos skyriaus pareigūnei, dirbusiai Prevencijos skyriaus nuotolinėje darbo vietoje (Vilniaus rinktinėjė), po raštiško kreipimosi išmokėta nepriskaičiuota kelionės išlaidų dalis.

 

Jolita Pilinkaitė dirbo VSAT, bet į tarnybos vietą Vilniaus rinktinėje, kiekvieną dieną vyko savo asmeniniu transportu – automobiliu. Vadovaujantis vidaus reikalų ministro įsakymu,  buvo išmokama kelionės išlaidų kompensacija.

 

Jolitos Pilinkaitės teigimu, išmokant kompensaciją buvo vadovaujamasi ne tuo įsakymo punktu, todėl nebuvo išmokėta apie 269,63 Eur kelionės išlaidų. Pareigūnė su profesinės sąjungos teisininkų pagalba kreipėsi į VSAT dėl nepriskaičiuotos dalies kompensavimo.

 

J. Pilinkaitė sako, kad sprendimas buvo toks, kokio ir tikėtasi – kompensacijos dalis išmokėta. „Galiu pasidžiaugti tuo, kad neprireikė kreiptis į teismą ir ginčas buvo išspręstas“, - teigia J. Pilinkaitė.

 

Pareigūnė tikisi, kad požiūris į pareigūnus ims keistis ir darbutojai taps girdimi ir be rašytinių prašymų. „Džiaugiuosi, kad profesinė sąjunga nuolat deda pastangas, kad situacija gerėtų, o kiekvienas žmogus būtų gerbiamas”, - teigia J. Pilinkaitė.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?