Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Paskolos kredito unijoje
2013-04-09

Padedame įgyvendinti sudėtingus (netipinius) sandorius, kurie nesulauktų dėmesio kitoje finansinėje institucijoje (pvz. turto įsigijimas iš varžytiniu, įkeisto turto įsigijimas, paskolų perėmimas iš kitų finansinių institucijų ir pan.).

Savo nariams padedame sudėtingose situacijose atkurti mokumą įvykus nenumatytoms aplinkybėms (padedame pertvarkyti finansinius įsipareigojimus, sudaryti biudžetą ir pan.).

Padedame pareigūnams, baigusiems tarnybą ir kitiems mūsų nariams bei jų artimiesiems pradėti verslą, užmegzti būtinus ryšius ir žengti pirmuosius žingsnius.
Talkiname studentų ir jaunimo verslumo iniciatyvoms. Savo nariams organizuojame mokymus ir konferencijas aktualiais finansų, verslo pradžios, gerosios patirties klausimais.

Prieš tai, kai apsispręsite imti paskolą turite žinoti, kad:

 • Skaičiuokite ne tik palūkanas, bet ir administravimo mokesčius. Paskolos kaina bet kuriame banke, unijoje ar kitoje kredito įstaigoje susideda iš palūkanų ir administravimo mokesčių. Lietuvos banko duomenimis maždaug pusė paskolos kainos sudaro palūkanos, o kitą pusę - įvairūs su paskolos administravimu susiję mokesčiai. Todėl jei Jums siūlo mažas palūkanas dar nereiškia kad mokėsite pigiai!
 • Pigiausia skolintis unijose. Lietuvos banko duomenimis pigiausia 2012 metais skolintis buvo unijose. Paskola unijose vidutiniškai kainavo 18 kartų pigiau, nei greitųjų kreditų bendrovėse ir du kartus pigiau, nei lizingo bendrovėse ar bankuose;
 • Pareigūnų kredito unijos klientas - išprusęs ir informuotas  žmogus. Pareigūnų kredito unijos tikslas turėti lojalų, išprususį klientą, todėl savo nariams mes siūlome skaidrias finansines paslaugas, "be žvaigždučių";
 • Domėkitės, kaip su Jumis elgiamasi kai ištiks nenumatytos aplinkybės. Domėkitės, kaip su Jumis elgsis finansų įstaiga, kai norėsite atidėti mokėjimus, pakeisti grafikus, anksčiau grąžinti paskolą, arba kurį laiką sutriks Jūsų mokumas. Šios aplinkybės gali gerokai išauginti Jūsų įsipareigojimus.


Jei prireikė paskolos, mielai suteiksime:

Dokumentus galite pateikti  el. paštu: unija(eta)pareigunai.lt,  faksu: 8 (5) 2123273, paštu: Pareigūnų kredito unija, Birželio 23-iosios g.15, Vilnius,  arba tiesiog atneškite į Pareigūnų kredito uniją.
Per 15 min. susisieksime su Jumis ir pateiksime preliminarų atsakymą, jei paskolos suma neviršija 3 tūkst. litų, jei suma didesnė, preliminarų atsakymą pateiksime per 1-2 valandas.
Apytikslią paskolos kainą galite pasikaičiuoti Pareigūnų kredito unijos skaičiuoklėje.

Kodėl verta rinktis paskolą pareigūnų kredito unijoje?

 • nėra paslėptų ir neaptartų mokesčių;
 • nėra administravimo mokesčių pareigūnams, tranautojams;
 • 1 proc. palūkanų nuolaida, jei į savo sąskaitą Pareigūnų kredito unijoje pervedate atlyginimą ar kitas pajamas;
 • kiekvienam, imančiam didesnę kaip 10 000 Lt paskolą, nemokamai išduodama kreditinė kortelė su 1000 Lt limitu. 
 • pakartotinai sudarant sutartį su Pareigūnų kredito unija, suteikiamos nuolaidos palūkanoms.
 • lankstus paskolos gražinimo grafikas;
 • galite atidėti, pratęsti įmokas, keisti įmokų dydžius;
 • galite iš anksto grąžinti visą paskolos likutį;
 • lojaliems unijos nariams paskolos iki 20 tūkst. litų be laidavimo;
 • unijos nariams paskolos iki 3 tūkst. litų išduosime per 15 min.


Turite klausimų, parašykite:

Vytautas Bakas,

administracijos vadovas

Diana Bankauskienė,

juridinių asmenų vadybininkė

Agnė Vitkauskaitė,

pardavimų vadybininkė


Tel.  8 (5) 260 8934, 8 673 98414, unija(eta) pareigunai.lt

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?