Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų kredito unijoje – net 2 specialūs pasiūlymais atsinaujinti būstą
2022-02-07

Pareigūnų kredito unija savo klientams siūlo specialią pavasarinę būsto atnaujinimo paskolų akciją, kuri vyks iki šių metų kovo 10 dienos. Jos metu žmones ypač palankiomis sąlygomis galės pasirinkti iš dviejų siūlomų paskolų variantų: būsto remontui (iki 14,5 tūkst. eurų) arba būsto remontui ir statybai (nuo 25 tūkst. eurų).

 

Pirmuoju atveju paskola turi būti grąžinta ne per ilgesnį nei 5 metų laikotarpį, o jos metinės palūkanos sieks 7 proc. Antrosios – būsto remonto ir statybos paskolos – trukmė yra net iki 25 metų, o jos metinės palūkanos – tik 5,5 proc.

 

„Iš patirties žinome, kad pavasarį nemaža dalis žmonių užsiima savo būsto remontu, didinimu. Matyt po ilgos ir tamsios žiemos norisi laukti vasaros šviesiuosi ir atnaujintuose namuose. Todėl ir nutarėme savo klientams parengti du specialius pasiūlymus. Jie iš esmės panašūs, nes abu skirti panašiam tikslui – būsto remontui. Tiesiog pirmu atveju mes kalbam apie mažesnį namų atnaujinimą, o antruoju – didesnį projektą, galbūt apimantį ir statybos darbus. Žodžiu, esame pasirengę padėti visokiose gyvenimo situacijose atsidūrusiems savo klientams, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas.

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia ne tik paskolas, tačiau ir kasdienės bankininkystės paslaugas, įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi per 5 mln. eurų paskolų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji.

 

Pareigūnų kredito unija yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ narė.

 

Susidomėję galimybe pasiimti specialią būsto atnaujinimo paskolą turėtų susisiekti su Pareigūnų kredito unija tel. +370 673 98 414, el. paštu info@pareigunuunija.lt. Visą informaciją galima gauti ir užsukus į unijos būstinę, įsikūrusią Birželio 23-osios g. 15 Vilniuje. Tiesa, dėl esamos Covid-19 pandemijos šalyje, unijoje šiuo metu aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę lankytojai.

 

—-

 

Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 EUR.

 

 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?