Pagalba
2400
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų kredito unija pratęsė dviejų akcijų galiojimą
2022-05-09

Pareigūnų kredito unija iki šių metų birželio 1 d. pratęsė specialios pavasarinės būsto atnaujinimo paskolų akciją galiojimą. 

 

Primename, kad akcijos metu unijos klientai ypač palankiomis sąlygomis gali pasirinkti iš dviejų siūlomų paskolų variantų: būsto remontui (iki 14,5 tūkst. eurų) arba būsto remontui ir statybai (nuo 25 tūkst. eurų). Pirmuoju atveju paskola turi būti grąžinta ne per ilgesnį nei 5 metų laikotarpį, o jos metinės palūkanos siekia 7 proc. Antruoju – paskolos trukmė gali siekti net iki 25 metų, o metinės palūkanos – tik 5,5 proc.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Matome labai didelį žmonių susidomėjimą šiais mūsų pasiūlymais. Būtent todėl ir nutarėme akciją dar kartą pratęsti. Šį kartą iki vasaros pradžios“, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas.

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia ne tik paskolas, tačiau ir kasdienės bankininkystės paslaugas, įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji. Pareigūnų kredito unija teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

---

 

Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 EUR.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?