Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Pareigūnų kredito unija gerina būsto paskolų sąlygas
2022-07-07

Pareigūnų kredito unija atnaujino nuo šių metų pradžios vykstančią būsto paskolų akciją. Nuo šiol vartotojai turės galimybę pasiimti paskolas su dar mažesnėmis metinėmis palūkanomis.

 

Būsto remontui skirtą paskolą unija išduos su 6,5 proc. (+Euribor) palūkanomis, o būsto statybai – su 5 proc. (+Euribor) palūkanomis.

 

Pirmuoju atveju paskolos dydis yra iki 14,5 tūkst. eurų, o grąžinimo trukmė – iki 5 metų. Būsto statybos paskola turi būti ne mažesnė nei 25 tūkst. eurų, o jos gražinimo terminas – net iki 30 metų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Šiais metai Pareigūnų kredito unija jau išdavė 550 tūkst. eurų šių paskolų, o akcija buvo pratęsta kelis kartus. 

 

„Matome, kad mūsų klientai noriai naudojasi šiais pasiūlymais. Todėl nutarėme ne tik dar kartą pratęsti akciją, tačiau kartu ir sumažinti palūkanas”, – sako unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas. 

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams teikia ne tik paskolas, bet ir kasdienės bankininkystės paslaugas, pinigų taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji. Pareigūnų kredito unija teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?