Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
NPPSS prašo Muitinės departamento informacijos dėl R. Barono elgesio vertinimo
2020-12-14

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) kreipėsi į Muitinės departamentą su prašymu pateikti informaciją apie atliktą Kauno teritorinės muitinės direktoriaus pavaduotojo Rimanto Barono vertinimą Muitinės departamento tarnybinės etikos komisijoje.

 

NPPSS žiniomis, tarnybinės etikos komisija šių metų liepos mėnesį vykusio posėdžio metu suformavo pavedimą Kauno teritorinei muitinei atlikti jos direktoriaus pavaduotojo R. Barono vertinimą dėl šio nepagarbių ir įžeidžiančių pasisakymų apie pavaldinius, išsakytų tarnybinių vertinimų metu.

 

Šios situacijos ištyrimas galėjo turėti svarbių pasekmių NPPSS nario Vytauto Poderio tarnybiniam vertinimui, tad kasmetinis pareigūno vertinimas buvo atidėtas iki kol bus išnagrinėtas R. Barono elgesys. Visgi V. Poderio kasmetinis vertinimas buvo atnaujintas taip ir nesulaukus duomenų apie R. Barono elgesio tyrimo eigą ar rezultatus.

 

NPPSS paprašė Muitinės departamento pateikti informaciją apie minėtą tyrimą, jo eigą ir rezultatus. Jei tyrimas dėl kokių nors priežasčių nebuvo pradėtas, NPPSS prašo nurodyti kokios buvo tokio sprendimo priežastys.

 

--

 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotrauka.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?