Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Muitinės pareigūnai kviečiami jungtis prie NPPSS
2019-03-04

Gerbiami Muitinės pareigūnai,

 

Kviečiame Jus tapti Nacionaliniam pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimui (NPPSS) priklausančių profesinių sąjungų nariu. Juk tik veikdami kartu mes susikursime tarnybą, kurioje gerai jausimės patys ir kuria didžiuosis Lietuvos žmonės. 

 

Daugiau informacijos apie mūsų organizaciją, o taip pat stojimo procedūras, rasite šiame puslapyje arba susisiekę su NPPSS administracija telefonu 8 671 98974.

 

Beje, pastaruoju metu NPPSS priklausančių organizacijų nariu jau tapo ne vienas muitinės pareigūnas. Štai vieno iš jų įspūdžiai:

 

Stojau į profesinę sąjungą visų pirma todėl, kad būtų atstovaujami mano santykiai su darbdaviu. Po vieną mes esame silpni, o profsąjungoje – susitelkę. Taip galime pasiekti palankių darbo sąlygų, tinkamų ir laiku teikiamų uniformų, darbo užmokesčio didėjimo visiems pareigūnams, o ne tik tiems, kurie yra lojalūs. Nutariau, kad gana tylėti, nes į viešumą iškeltos problemos, kaip taisyklė, sprendžiamos greičiau ir efektyviau. Todėl labai kviečiu į profesines sąjunga jungtis ir mano kolegas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?