Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS prisidėjo prie kinologų varžybų
2020-08-10

Rugpjūčio pradžioje Vilniaus rajone esančioje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės vadavietės teritorijoje vyko biatlono su šunimis varžybos „Ramziui paminėti”. Vienu iš šio renginio rėmėjų jau kelintus metus iš eilės buvo Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS). 

 

Daugiau kaip 40 varžybų dalyvių turėjo įveikti 10 km ilgio trasą, pilną įvairių gamtinių ir dirbtinių kliūčių - besivaržant kartu su savo augintiniais jiems teko plaukti, šliaužti purvu, šaudyti, sulaikyti tariamus pažeidėjus.

 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokių įdomių ir naudingų renginių kaip šis biatlonas su šunimis. Tokios varžybos, manau, naudingos tiek jose dalyvaujantiems mūsų pareigūnams, tiek jų augintiniams. Stengsimės, kiek leis mūsų galimybės, būti tokių renginių dalimi ir ateityje”, - sako Jevgenijus Amelinas, LPPPS pirmininkas.

 

Anot jo, paremti šį bei kitus panašius renginius profesinei sąjungai leidžia gyventojų pajamų deklaravimo metu LPPPS skirta parama, kurią ne tik pareigūnai, bet ir jų šeimos nariai šiemet dar gali skirti - padaryti tai galima iki rugpjūčio 20 dienos.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?