Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
LPPPS nariams – kelionė į Taliną, Stokholmą ir Tartu
2023-07-11

Liepos 1-3 dienomis Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga (LPPPS) savo nariams organizavo kelionę, kurios metu buvo aplankyti Talinas, Stokholmas ir Tartu. Kelione džiaugėsi ne tik profesinių sąjungų atstovai, tačiau ir jų artimieji bei šeimų nariai. 

 

Grupę lydėjusios gidės keliautojus supažindino su šių miestų istorija,  įžymybėmis, architektūra. 

 

„Tai buvo tikrai puiki pažintinė kelionė. Didelį įspūdį visiems paliko nepaprastai gražios Švedijos salos, įspūdingi Stokholmo muziejai, Talino senamiestis. Tartu daug sužinojome apie garsiausius šio miesto žmones, istorines švietimo įstaigas“, – pasakojo LPPPS pirmininkas Jevgenijus Amelinas. 

 

Šioje kelionėje dalyvavo daugiau nei 80 LPPPS narių bei jų artimųjų.

 

„Tarp darbų tikrai malonu pakeliauti, pažinti naujas vietas. Be to, ne mažiau svarbu, kad tokiose kelionėse skirtingų padalinių nariai susipažįsta tarpusavyje, turi puikias galimybes neformaliai pabendrauti. Tai prisideda prie organizacijos narių tarpusavio ryšio stiprinimo. Todėl ateityje ir toliau rengsime panašias išvykas“, – sakė J. Amelinas.

 

Surengti šią kelionę padėjo NPPSS partneris, kelionių organizatorius „Kauno Grūda“. Tai ne pirma tokia LPPPS organizuota išvyka. Anksčiau buvo surengti apsilankymai Lenkijoje, Latvijoje, įvairiose Lietuvos vietose.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?