Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Lietuvos policijos mokyklos studentai susipažino su profesinių sąjungų veikla
2024-05-23

Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPD PS) atstovas, Vaidas Maziliauskas, lankėsi Lietuvos policijos mokykloje, kur susitiko su įvadines studijas baigusiais studentais. Studentai jau žino, kuriame policijos komisariate dirbs, tad LPD PS atstovas, V.Maziliauskas, jiems pristatė profesinės sąjungos veiklą bei papasakojo, kokią naudą narystė joje teikia darbuotojams, ypatingai – vos tik pradėjus eiti naujas pareigas.

Turėdamas ilgametę patirtį profesinės sąjungos veikloje bei einant bendruomenės pareigūno pareigas viename iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato padalinių, V.Maziliauskas, džiaugėsi galėdamas pasidalinti savo patirtimi su jaunąja karta.

„Smagu, jog jaunimui aktualios ir įdomios realios pareigūnų istorijos bei pati darbo dienos kasdienybė. Taip pat, jaunieji pareigūnai noriai domisi, kokią pridėtinę vertę jiems gali turėti tapimas profesinės sąjungos nariu. Ilgus metus dalyvaujant profesinės sąjungos veikloje galiu drąsiai juos paskatinti prisijungti ne tik dėl galimybės gauti teisines paslaugas, bet ir gauti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų su apsauga nuo sporto metu patirtų traumų, įvairias nuolaidas bei garantijas. Džiugu sulaukti prašymų iš jaunųjų pareigūnų“, – narystės pliusus vardijo Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos atstovas.

Prie susitikimo prisijungė ir „Pareigūnų kredito unijos“ atstovė, kuri studentus supažindino su unijos veikla, jos kasdienėmis bankininkystės paslaugomis, vartojimo, būsto ir kitais kreditais bei siūlomais įvairiais taupymo, verslo vystymo ir kitais sprendimais. Unijos nariais tapę jau per 2,5 tūkstančio pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?