Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos atstovai aplankė kolegas Klaipėdoje
2024-05-29

Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPD PS) pirmininkė, Ineta Kursevičienė, su tarybos nariu, Vaidu Maziliausku, apsilankė uostamiestyje, Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos (AVPK) komisariate. LPD PS nariai susitiko su apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Alfonsu Motuzu, jo pavaduotoju, Ramūnu Šideikiu, Klaipėdos miesto policijos komisariato pirmojo veiklos skyriaus viršininku, Mindaugu Busilu, bei Lietuvos policijos mokyklos profesinių įgūdžių valdybos trečiojo skyriaus viršininku, Romualdu Rulevičiumi.

Susitikimo metu buvo pristatyta profesinės sąjungos veikla, vizija, misija ir vertybės. Tai pat, aptarti aktualūs klausimais susiję su pareigūnuų socialinėmis, ekonominėmis bei finansinėmis garantijomis.

„Vizito metu išgirdome kuo gyvena Klaipėdos AVPK bendruomenė, su kokiais iššūkiais
pareigūnai susiduria ne tik darbo organizavime, bet ir bendradarbiavime su savivalda. Įdomu išgirsti, kuo gyvena kolegos uostamiestyje bei pasidalinti patirtimis sėkmingam
bendradarbiavimui su kitomis institucijomis užtikrinti“,– susitikimo įspūdžiais dalinosi
Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė, I. Kursevičienė.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas, A. Motuzas, pasidžiaugė ne tik nauju policijos komisariato pastatu, bet ir darbščiais, atsakingais
kolegomis, kuriuos, kaip savo srities profesionalus, gyrė ir kiti vadovai.

Lietuvos policijos mokyklos profesinių įgūdžių valdybos trečiojo skyriaus viršininkas, R. Rulevičius, sostinės pareigūnus supažindino su kolegų klaipėdiečių sporto pasiekimais bei vadovaujamo skyriaus instruktorių veikla, kurie savo profesionalumo ir atsidavimo darbui dėka paskatino ne vieną pareigūną į kasdieninę rutiną įtraukti sportą.

Antroje dienos pusėje LPD PS atstovai susitiko su Klaipėdos AVPK bendruomene, kuriai taip pat pristatė profesinės sąjungos veiklą bei pasidalino patirtimi, kodėl naudinga tapti LPD PS nariu. Profesinės sąjungos nariai pakvietė klaipėdiečius prisijungti prie LPD PS veiklos ir drauge siekti, kad policija taptų geidžiama darboviete, o joje dirbantys žmonės būtų ginami ir saugomi, jiems padedama būtų ne tik tarnyboje, bet ir gyvenimiškose situacijose.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?