Pagalba

  

Pagalba
Kviečiame dalyvauti rudens paplūdimio tinklinio turnyre Elektrėnuose
2015-09-07

Paplūdimio tinklinis - komandinė olimpinė sporto šaka, žaidžiama atviroje erdvėje ant smėlio. Kaip ir klasikiniame salės tinklinyje paplūdimio tinklinio žaidime, rungiasi dvi komandos po du žaidėjus. Taškas pelnomas tuomet, kai priešininkai nesugeba atmušti kamuolio ir šis nusileidžia ant žemės. Mūsų kol kas neolimpiniame turnyre, komandą sudarys 3  žmonės, kurios sudėtyje būtinai turi būti ir moterys. Žaidimo metu aikštelėje turi būti 1 moteris ir 2 vyrai, o atsarginiai taip pat turi būti 1 moteris ir 1 vyras, nes reikalui esant (trauma, nuovargis ir pan.) bus galimybė pasikeisti.

Žaidimo taisyklės

Pagrindinės paplūdimio tinklinio taisyklės panašios į klasikinio tinklinio taisykles: taškai pelnomi mušant į priešininkų aikštelės pusę, jos ribose, permušant kamuolį trimis lietimais. Tašką pelno komanda, kurios priešininkai nesugeba atmušti kamuolio ir šis nukrenta ant žemės.

Paplūdimio tinklinio varžybas sudaro trys kėliniai, iš kurių pirmieji žaidžiami tol, kol bus pasiekiamas 21 taškas. Kiekvienai komandai laimėjus po vieną kėlinį, žaidžiamas trečiasis iki 15 surinktų taškų. Kiekviena komanda laikoma laimėjusia, jei taškų skirtumas ne mažesnis nei 2. Turnyras vyks „minuso“ sistemoje, t.y. burtų keliu paskirstomos komandų poros, laimėjusieji išeina į tolimesnį etapą ir kovoja dėl prizinių vietų, o likusieji kovas tęsia dėl paguodos prizų.

Žaidžiant bus vadovaujamasi oficialiomis paplūdimio tinklinio taisyklėmis, tačiau organizatoriai pasilieka teisę rungtynių dieną reikalui esant pasiūlyti ir su komandomis aptarti  kitas nerašytas taisykles galbūt žaidimui paįvairinti.

Pasibaigus rungtynėms visų lauks rezultatų aptarimas, apdovanojimai ir bendros vaišės prie komisariato įrengtoje poilsio zonoje.

Kadangi startinio mokesčio nebus, tai kiekviena į turnyrą atvykstanti komanda suneštiniems vaišėms gali atsivežti savo krašto tradicinių patiekalų ir gėrimų (pavyzdžiui, kibinai, grybai, žuvis, gėrimai, kuriuos vartojant viešoje vietoje nenumatyta atsakomybė ir pan.). išragausim, pasikeisim receptais ir kitą dieną galėsim ruoštis į bulviakasį :)

Vieta : prie Elektrėnų PK esanti paplūdimio tinklinio aikštė, Draugystės g. 32, Elektrėnai.

Data ir laikas: 2015-09-18 d. 12.00 val.

Komandos sudėtis: 5 žmonės- aikštelėje žaidžia 2 vyrai+1 moteris, atsarginiai 1 vyras ir 1 moteris.

Kontaktinis asmuo: Gintaras Jančiauskas, tel. 8 662 17534, 8 686 67875, el. paštas: gintaras.janciauskas1@policija.lt

APIE DALYVAVIMĄ PRAŠOME PRANEŠTI IKI 2015-09-11 DIENOS MINĖTAIS TELEFONAIS AR EL. PAŠTU NURODANT BENDRĄ ATVYKSTANČIŲ ŽMONIŲ SKAIČIŲ IR KOMANDOS PAVADINIMĄ. DALYVAUJANČIŲ KOMANDŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

Gerbiami kolegos, susirinkime ir vadovaukimės olimpiniu principu,  „svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti!“

VA ITĮPS informacija