Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Jaunieji policininkai sėmėsi patirties Vilniaus apskrities vyriausiame policijos komisariate
2024-05-14

Pavasaris simbolizuoja atsinaujinimą, naujas pradžias, todėl tai puikus laikas dėmesį skirti policijos ateičiai – jaunajai policijos kartai. Šiuo tikslu Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sulaukė gausaus būrio svečių iš Lietuvos policijos mokyklos.

Komisariate besisvečiuojantys kursantai buvo priimti vyriausiojo tyrėjo, Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos (LPD PS) atstovo ir nario Vaido Maziliausko. Pareigūnas neslėpė džiaugsmo, jog jaunoji karta yra gausi motyvuotų, tarnybai atsidavusių, veržlių ir domėtis linkusių jaunų policininkų.

„Matyti tokias gausias jaunųjų policininkų gretas išties įkvepiantis vaizdas. Esu tikras, kad tinkamai mentoriaujama mūsų jaunoji policijos karta taps ne tik puikiais ir savo profesijai atsidavusiais pareigūnais, bet ir emociškai bei psichologiškai tvirtais žmonėmis“, – įžvalgomis dalinosi sąjungos atstovas V. Maziliauskas.

Pareigūnas svečiams pristatė Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos veiklą, pasidalino savo ilgamete patirtimi policijoje bei sąjungos veikloje, atsakė į rūpimus klausimus.

Pristačius LPD PS siūlomas galimybes kaip: lyderystės, komunikacijos, užsienio kalbų ir kitų tarnybai bei kasdieniam gyvenimui naudingų dalykų mokymąsi – buvo gauta nemažai prašymų papildyti profesinės sąjungos gretas. Džiugu matyti jaunuosius pareigūnus besirūpinančius savo bendruomenės gerove.

Norintiems prisijungti prie Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos:
https://www.pareigunai.lt/tapk-nariu

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?