Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Iššūkius ir nuotykius mėgstantis pareigūnas, laisvu laiku – karys savanoris
2024-06-08

Mūsų Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos narys,Dainius Čiūdaras, yra pareigūnas, kuris nuolat ieško nuotykių ir iššūkių. Šiandien jis ne tik tarnauja Lietuvos policijoje, bet ir laisvalaikiu savanoriauja Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgose.

Pusiausvyra tarp darbo ir pomėgių

Viskas prasidėjo 2017 metais, kai Dainius pastebėjo, kad dirbant pamainomis lieka daug laisvo laiko. Tada jis nusprendė, kad jo seniai mėgstama veikla – šaudymas ir kitos kariško gyvenimo sritys – gali tapti prasmingu hobiu. Šiandien Dainius sėkmingai derina darbą policijoje su karių savanorių tarnyba.

Pasak Dainiaus, norint tapti kariu savanoriu reikia praeiti tris savaites trunkantį bazinį karinio parengimo kursą, tačiau svarbiausia čia - pašaukimas, nes kario gyvenimas nėra lengvas ir reikalauja atsidavimo.

Patirtis ir pasiekimai

Per septynerius savanoriavimo metus Dainius įgijo įvairių kario specialybių: tapo kariu inžinieriumi, mokėsi dirbti su sprogmenimis, tapo pėstininkų gelbėtoju, o šiuo metu eina snaiperio pareigas.

Įvertinimas ir apdovanojimai

Dainius ne kartą buvo skatintas už savo tarnybą, o neseniai buvo apdovanotas jau trečiąjį kartą – gavo Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų vado Dariaus Vaicikausko medalį „Už pavyzdingą kario savanorio tarnybą“.

Nuotykių kupina tarnyba

Tarnyboje kariuomenėje, kaip ir policijoje, nuotykių netrūksta. Įdomios treniruotės ir pratybos nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, pastatų šturmavimas su daugybe imitacinių šaudmenų ir sprogmenų – visa tai, Dainiui suteikia ne tik įdomių patirčių, bet ir vertingų žinių.

Dainiaus Čiūdaro istorija įkvepia ir parodo, kad didelis noras ir atsidavimas gali padėti sėkmingai suderinti darbą ir hobį bei pelnyti pripažinimą ir pagarbą tiek darbe, tiek mėgstamoje veikloje.

Džiaugiamės galėdami didžiuotis savo Lietuvos policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariais ir jų pasiekimais!

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?