Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
EuroCOP prezidentė: „Policininkų profesionalumo piliečiams dabar reikia labiau nei bet kada“
2016-11-11

Pateikiame ištrauką iš EuroCOP prezidentės Angels Bosch Camprecios kalbos susitikime:

„Viena svarbiausių temų šiuo metu svarbi visiems Europos piliečiams, yra terorizmas. Ši grėsmė nėra nauja europiečiams, su ja policininkai susiduria jau kelis dešimtmečius, tačiau mes matome, kad terorizmas šiomis dienomis vis didėja ir pasireiškia naujais būdais. Padidėjęs išpuolių kiekis prieš paprastus piliečius, o ne infrastruktūrą parodo, kad policininkų profesionalumo ir pagalbos piliečiams dabar reikia labiau nei bet kada.

Pagrindinė valdžios pareiga yra garantuoti savo piliečių saugumą, todėl mes privalome užtikrinti, kad tai būtų daroma ne tik žodžiais. Policininkų išreiškiamas susirūpinimas yra visos visuomenės rūpestis. Jei policininkai nėra aprūpinami visa būtina įranga, jiems trūksta  praktinių įgūdžių – didėja rizika visų mūsų saugumui, tačiau EuroCop neleis tam įvykti.

Terorizmo grėsmė vis didėja, o policijos biudžetas ir ištekliai ne. Mes neleisime, kad visa tai tęstųsi ir kovosime, kad policija gautų pakankamai lėšų užtikrinti policijos darbuotojų bei visų piliečių saugumą“.

NPPSS informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?