Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Atostogaukite, o paskui prasitęskite atostogas su PKU!
2016-05-04

Skelbiame konkursą esamiems ir naujiems Pareigūnų kredito unijos nariams. Daryti Jums nereikės beveik nieko, ­tik atostogauti ir aprašyti, kaip atostogaujant sekėsi taupyti. Taip, skelbiame rašinių konkursą, kurio prizas tikrai vertas Jūsų pastangų!

Siųskite mums istorijas el. paštu į info@pareigunuunija.lt nuo gegužės 1d. iki rugpjūčio 15d., o mes vienam iš Jūsų rudenį padovanosime savaitgalio kelionę dviems į vieną iš Europos miestų! 

Jei prireiks atostogų paskolos - iki 1000 EUR paskolą išduosime per vieną dieną. Maksimalus paskolos terminas - 12 mėnesių. Imant iki 500 Eur paskolą taikomas 15 Eur administravimo mokestis, imant paskolą, kurios dydis 500-1000 Eur paskolos administravimo mokestis bus 30 Eur. Ir viskas! Daugiau jokių mokesčių, kiek paimsite, tiek grąžinsite!

Pareigūnų kredito unija (PKU) – kooperatinė finansinė institucija, kurios veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė.  Teikiame visas bankines paslaugas. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

Daugiau informacijos PKU interneto svetainėje www.pareigunuunija.lt

El paštu: info@pareigunuunija.lt ; Tel.: (8 5) 260 89 34, 8 673 98414

###

IŠSIGRYNINKITE IKI 500 EUR BET KURIAME LIETUVOS BANKOMATE NEMOKAMAI!

2016 m. balandžio 20 d. Pareigūnų kredito unijos (PKU) valdybos posėdyje buvo priimtas sprendimas keisti grynųjų pinigų išmokėjimo debeto kortele bankomatuose įkainius. Iki 500 Eur per mėnesį iš bet kurio Lietuvos bankomato visiškai nemokamai galės išsiimti pareigūnai, kurie į sąskaitas PKU gauna darbo užmokestį ir pareigūnai pensininkai, persivedantys pensiją į PKU sąskaitą.

Jeigu esate PKU narys ir persivedate į uniją atlyginimą arba pensiją, jums išgryninimo mokestis išgryninant iki 500 Eur/mėn nebebus taikomas nuo 2016  m. gegužės 3 d. Jei esate narys, bet nepersivedate lėšų į PKU sąskaitą, praneškite PKU, jog norėtumėte naudotis paslauga, persiveskite savo gaunamas minėtas pajamas ir nuo tada išsigryninkite pinigus geresnėmis sąlygomis. Jeigu nesate narys – tapkite ir naudokitės PKU teikiamomis finansinėmis paslaugomis.

Daugiau informacijos PKU interneto svetainėje www.pareigunuunija.lt

El paštu: info@pareigunuunija.lt ; Tel.: (8 5) 260 89 34, 8 673 98414

PKU informacija

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?