Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Apie kredito uniją
2013-07-24

Pareigūnų kredito unija – kooperatinė finansinė institucija, kooperatinis bankas, kurios veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė.  Unijos vertybės yra saugumas, patikimumas, bendruomeniškumas, stabilumas, efektyvumas ir inovatyvumas. Jomis grindžiame unijos veiklą. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

Teikiame visas bankines paslaugas pareigūnams, tarnautojams, kariškiams ir kitiems viešojo sektoriaus darbuotojams bei jų artimiesiems. Teikiame paslaugas studentams ir smulkiam verslui, Lietuvoje veikiančioms nevyriausybinėmis organizacijoms ir profesinėms sąjungoms.

Teikiame vartojamąsias, būsto renovacijos, būsto paskolas, kredito linijas, sandorių garantijas. Priimame indėlius, mūsų nariai  naudojasi mokėjimo kortelėmis Mastercard, elektronine bankininkyste „i unija“ bei daugybe kitų finansinių paslaugų. Konsultuojame finansų, teisės klausimais.

Esame bendruomeninė kooperatinė institucija ir mums rūpi, kaip sekasi mūsų nariams ir mūsų bendruomenėms. Šalia finansinių paslaugų teikiame pagalbą ir paramą mūsų narių socialiniams projektams, verslo skatinimo iniciatyvoms. Padedame pareigūnams, baigusiems tarnybą ir kitiems mūsų nariams bei jų artimiesiems pradėti verslą ir žengti pirmuosius žingsnius.

Talkiname studentų ir jaunimo verslumo iniciatyvoms. Savo nariams organizuojame mokymus ir konferencijas aktualiais finansų, verslo pradžios klausimais. Kartu su partneriais organizuojame mūsų narių laisvalaikį.

 • Unijoje laikomi indėliai apdrausti valstybės, VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“;
 • Unija yra Lietuvos centrinės kredito unijos ir asociacijos „Lietuvos kredito unijios narė“;
 • Unija bendradarbiauja su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), UAB „Žemės ūkio paslolų garantijų fondas“, Nacionaliniu pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimu;
 • Kiekvienas unijos klientas yra unijos bendrasavininkas, turi vieną balsą ir demokratiškai dalyvauja unijos valdyme.

  Turite klausimų, parašykite:


  Tomas Vaitkunskas,

  administracijos vadovas

   

   

  Agnė Vitkauskaitė,

  pardavimų vadybininkė

  Kontaktai ir rekvizitai

  Adresas: Birželio 23-iosios g.15, 03206 Vilnius;
  Priešais yra Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Šalia yra Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakultetas (apie 150 m.). Netoli yra prekybos centras Hyper Rimi (apie 300 m).

  Telefonai: 8 (5) 260 8934, 8 673 98414, Faksas: 8 (5) 219 94 96;
  El. paštas: info@pareigunuunija.lt, tinklapis: www.pareigunuunija.lt;
  Darbo laikas: I-IV 8.00-18.00, V 8.00-17.00;
  Identifikavimo kodas: 301788649;
  Atsisk. sąskaita: LT02 5010 0000 1400 0701, Pareigūnų kredito unija.

   

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?