Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
AAD atšaukė sprendimą nutraukti kolektyvinę sutartį
2021-04-28

Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) informavo Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinę sąjungą (LAASDPS) apie atšauktą sprendimą vienašališkai nutraukti 2020 m. vasario mėn. pasirašytą kolektyvinę sutartį. Tokį sprendimą priėmė naujoji AAD vadovybė.

 

„Džiaugiuosi, kad naujoji departamento vadovybė įžvelgia socialinio dialogo prasmę ir ieško būdų jį stiprinti. Manau, kad abipuse pagarba, kartu priimamais institucijai ir čia dirbantiems žmonėms naudingais sprendimais turi būti grindžiama kiekvienos valstybės institucijos veikla“, – sako LAASDPS pirmininkas Vaidas Laukys. 

 

AAD taip pat siūlo išsamiai peržiūrėti kolektyvinės sutarties sąlygas, taip pat įvertinti ir alternatyvius būdus, kaip gali būti užtikrintas nuoseklus ir rezultatyvus dialogas su keliomis Departamente veikiančiomis profesinėmis sąjungomis.

 

Beje, vakar vyko darbo ginčų komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomas LAASDPS skundas dėl Departamento ketinimo nutraukti kolektyvinę sutartį. Kadangi AAD atšaukė sprendimą nutraukti kolektyvinę sutartį, LAASDPS atsiėmė savo reikalavimą ir Darbo ginčų komisijos sprendimu ginčas buvo nutrauktas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?