Pagalba
3700
narių
6
organizacijos
Pagalba
Įvyko NPPSS Strateginio planavimo sesija
2024-02-12

Penktadienį greta Molėtų vyko Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) 2024 metų veiklos planavimo sesija. Kasmetiniame renginyje šį kartą dalyvavo 32 asmenys – NPPSS tarybos, valdybos, Etikos ir Kontrolės komisijų bei Teisės komiteto nariai. Sesiją moderavo Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininkas Jevgenijus Amelinas.

 

Sesijos pradžioje NPPSS pirmininkas Saulius Džiautas pristatė ataskaitą apie plano vykdymą 2023 metais. Vėliau renginio dalyviai keitėsi mintimis apie penkias svarbiausias NPPSS veiklos kryptis bei joms priskirtų veiklų įgyvendinimą 2024 metais.

 

„Daug diskusijų, priemonių, pasiskirstymo darbais. Daugiausiai dėmesio šiemet strateginėje sesijoje skyrėme motyvacinei sistemai už priemonių įgyvendinimą. Tai galima suprasti, šios priemonės tiesiogiai siejamos su organizacijos vystymusi, naujų narių pritraukimu. Aišku, būtina nepamiršti ir pačių veiklų“ – sako Vaidas Laukys, Lietuvos aplinkos apsaugos sistemos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas.

 

Sesiją moderavęs J. Amelinas pabrėžia, kad motyvacinė sistema šiemet daugiau dėmesio susilaukė neatsitiktinai.

 

„Manau, tiesiog atėjo laikas imti ir sutvarkyti šią sritį. Kad visiems būtų aiškūs principai, taisyklės. Nesakau, kad viską išsprendėme iki galo, tačiau žengėme labai didelį žingsnį į priekį. Ilgainiui užtikrinsime mūsų atstovų motyvaciją,“ – teigia J. Amelinas.

 

Jis taip pat pasidžiaugė renginyje dalyvavusių žmonių skaičiumi. „Taip turbūt pati skaitlingiausia, dalyvių prasme, NPPSS strateginė sesija per visą organizacijos gyvavimo laikotarpį. O daugiau žmonių reiškia didesnį skaičių idėjų, pasiūlymų, turiningesnes diskusijas“.

 

Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos pirmininkas Miroslavas Gerasimovičius taip pat akcentavo sesijos dalyvių aktyvumą.

 

„Pradžiugino ir optimistiškai nuteikė tai, kad sesijos metu jos dalyviai buvo labai aktyviai įsitraukę į plano kūrimo procesą, diskusijas, teikė įdomius pasiūlymus ir sprendimus plano krypčių įgyvendinimui. Todėl NPPSS strateginis planas gavosi gyvas ir aktualus“.

 

NPPSS Strateginiame veiklos plane yra įtvirtintos penkios organizacijos veiklos kryptys. Tai yra (1) lyderystės ugdymas ir narystės (organizacijų ir fizinių asmenų) didinimas, teikiant inovatyvias ir naujas paslaugas nariams; (2) Pasitikėjimo NPPSS stiprinimas ir Susivienijimo, kaip galios centro, įvaizdžio stiprinimas per vidinę ir išorinę komunikaciją; (3) NPPSS narių socialinių garantijų ir darbo sąlygų gerinimas; (4) Tarptautinio bendradarbiavimo stiprinimas ir (5) NPPSS laisvalaikio ir renginių organizavimas.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?