Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Žvilgsnis į "Pareigūnų kredito unijas" užsienyje
2013-11-24

Unija Australijoje

„Google“ paieškos sistemoje anglų kalba ieškant užklausos „Pareigūnų kredito unija“, bene pirmu numeriu galima atrasti kredito uniją Australijoje. Pastarosios šūkis  - „Pareigūnų kredito unija“ – geresnė bankininkystė.
 

„Skirtingai nei bankuose, čia jūs esate ir akcininkas, ir dalinai netgi savininkas. Todėl mūsų pelnas teigia naudą valstybei. Mes egzistuojame tam, kad padėtume jums įgyvendinti finansinius tikslus ir pasiekti geresnį gyvenimą!”, - teigiama unijos aprašyme.
 

Kaip bene didžiausi šios finansinės įstaigos pliusai – įvardijamos mažos palūkanos, imant paskolą ir puikios sąlygos unijoje turint indėlį. Be to, pabrėžiama, jog unija neturi mėnesinio mokesčio.
 

Uniją turi ir Indianos valstija (JAV)

Žinoma, veikiausiai tikrai ne viena „Pareigūnų kredito unija“ yra Jungtinėse Amerikos valstijose. Viena iš jų – Pietų Bendo mieste, Indianos valstijoje. Tiesa, jos pavadinimas šiek tiek kitoks, tai – „Federalinė pareigūnų kredito unija“.
 

Ši kredito unija savo vartotojų finansinius poreikius patenkina jau nuo 1967-ųjų. O unijos tikslas – teikti nariams įvairias finansines paslaugas ir galimybes bei itin kokybiškai aptarnauti savo partnerius.
 

Ši įstaiga siekia suvienyti civilius, pensinio amžiaus žmones ir vietinius JAV maisto ir prekybos srities darbuotojus.
 

Be „Pareigūnų unijos“ neapsieina ir britai

 

„Policijos kredito unija“ – finansinė institucija išsibasčiusi visoje Didžiojoje Britanijoje. Jos filialus galima rasti šalies sostinėje Londone, muzikaliajame Liverpulyje ir dar penkiuose D. Britanijos miestuose.
 

Šios unijos tikslas buvo suvienyti pareigūnus ir jų šeimų narius. Tačiau dabar ji tarnauja kur kas platesnei auditorijai ir vienija daugiau nei 21 tūkst. žmonių.
 

Plačiausiai ši, 1979 metais darbą pradėjusi, unija žinoma dviejuose D. Britanijos regione – Anglijoje ir Velse.

Deklaruojamas unijos vertybės – skatinti finansinę gerovę, padėti nariams sutaupyti ir siekti padėti (arba patarti kaip) sėkmingai investuoti pinigus.

„Pareigūnų unija“ – Naujoje Zelandijoje
 

Naujoji Zelandija taip pat turi „Pareigūnų kredito unija“. Tiesa, tikslus jos pavadinimas – „Policijos ir šeimos kredito unija“.
 

Kai ši unija buvo įkurta prieš 40 metų, jos tikslas buvo teikti paskolas pareigūnams ir jų šeimoms, tačiau pastarajai susilaukus populiarumo išaugo ir paslaugų skeptras. Dabar unija siūlo ne tik paskolas, bet ir kitas finansinio pobūdžio paslaugas, kurios gali palengvinti pareigūnų bei jų giminaičių gyvenimą.

18 tūkst. narių turinti „Policijos ir šeimos kredito unija“ teikia tiek paskolas būstui, tiek asmenines paskolas bei ketina dar labiau plėstis.  Asmeninės paskolos  yra pritaikytos specialiai pareigūnams, pabrėžiama, jog paskolos sąlygos – ženkliai geresnės, nei kitur.
 

Pareigūnų „nepamiršo“ net Trinidadas ir Tobagas

„Policijos kredito unija“ egzistuoja net tokioje, sąlyginai mažoje, valstybėje kaip Trinidadas Ir Tobagas. Karibų jūros pietuose įsikūrusios šalies unija siekia teigti aukštos kokybės finansinius produktus bei džiaugiasi turinti itin profesionalų personalą.

Ši unija buvo įkurta, nes ne vienas šalies pareigūnas nesugebėjo gauti paskolos kitose finansinėse institucijoje. Taigi, kaip išeitis buvo įkurta speciali unija, skirta būtent pareigūnams.
 

Trinidade ir Tobage „Policijos kredito unija“ gyvuoja dar nuo 1956-ųjų.
 

JAV „Pareigūnų unijų“ tikrai nestinga

Jau pateikėme unijos Indianoje aprašymą, visgi tai toli gražu ne vienintelė „Pareigūnų kredito unija“ Jungtinėse Valstijose. Pavyzdžiui, Nebraskos valstijos miestas Omaha turi „Policijos federalinę kredito uniją“.
 

Pastaroji pabrėžia, jog siūlo viską, ką gali suteikti ir visos kitos finansinės institucijos, be to teigia, kad su savo nariais turi labai tvirtą asmeninį ryšį. Taip pat pabrėžiama, kad viena iš pagrindinių įstaigos funkcijų yra sudaryti kuo geresnes sąlygas pareigūnams ir jų šeimų nariams.
 

Pareigūnai, kur kreiptis, turi ir Škotijoje

Škotijoje nuo 1989-ųjų gyvuoja „Škotų policijos kredito unija“. Savo aprašyme ši įstaiga teigia, jog yra viena iš didžiausių kredito unijų visoje Jungtinėje Karalystėje.
 

Kaip didelius savo pliusus „Škotų policijos kredito unija“ įvardija platų paslaugų asortimentą, itin draugišką aptarnavimą ir lankstų požiūrį sprendžiant įvairius finansinius klausimus.
 

Unija taip pat džiaugiasi būdama Britų kreditų unijos asociacijos nare.
 

„Pareigūnų unija“ gyvuoja egzotiškoje Jamaikoje

Kad su pareigūnais susijusių pareigūnų unijų galima rasti įvairiausiose šalyse, dar kartą įrodo Jamaika. Šioje šalyje sėkmingai veikia „Jamaikos pareigūnų kooperatinė kredito unija“.
 

Jamaikos sostinėje Kingstone įsikūrusi unija didžiuojasi, jog bendras jos turtas viršija 2 milijardus JAV dolerių. Be to, džiaugiamasi, kad sparčiai besiplečianti unija vienija daugiau nei 12 tūkstančių narių.
 

Pagrindinis unijos tikslas – būti naudinga, geros reputacijos, veiksminga ir efektyvia finansų institucija, kuri pilnai patenkinta savo vartotojų poreikius.

„Pareigūnų unija“ – net Honkonge
 

Pasigedote Azijos? „Pareigūnų uniją“ turi Honkongas. Jos tikslas – konkretus, paprastas ir aiškus. Unijos vadovai nori, kad tai būtų pati sėkmingiausia kredito unija regione.

„Honkongo policijos kredito unija“ teikia įvairias finansines paslaugas ir, žinoma, yra orientuota į pareigūnus. Pastaroji paskolas siekia teigti tik teigiamiems ir produktyviems tikslams įgyvendinti, be to ši unija skatina taupymą.
 

Viena iš „Honkongo policijos kredito unijos“ misijų – padėti žmonėms išmokti sėkmingai valdyti ir incestuoti savo pinigus.Apie Vilniaus „Pareigūnų kredito uniją“ skaitykite ČIA.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?