Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
Šventiniame bėgime - solidžios ugniagesio gelbėtojo pareigos
2024-03-18

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Telšiuose buvo surengtas tradicinis bėgimas „Už Laisvę”, kuriame dalyvavo per 200 Telšių rajono gyventojų ir svečių.

 

Šiame bėgime trispalvę nešė ir bėgikų vedlio pareigas atliko Emilis Vaizgėla, Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas, Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos narys ir didelis sporto entuziastas.

 

„Bėgimu užsikrėčiau jau gana seniai, žiūriu į šį užsiėmimą kaip ir būdą sustiprinti savo sveikatą - širdies, kraujagyslių sistemos darbą, visą kūną. Šventiniai bėgimai, toks kaip kovo 11-ąją vykęs Telšiuose, jau tampa gražia tradicija. Dalyvavau jame pernai, be didelių svarstymų padariau tai ir šiemet”, - pasakoja E. Vaizgėla.

 

Paklaustas ar šventinis bėgimas skiriasi nuo įprastinio, pareigūnas nedvejoja. „Žinoma, jau pats žodis šventė pasako viską. Tokiame bėgime dalyvauji su pakilia nuotaika. Smagu, kad prisijungia ir kolegos iš kitų miestų. Suremiame pečius ne tik gaisrų metu, bet ir bėgime”.

 

Savo pavyzdžiu jis bando užkrėsti ir kuo daugiau kolegų. „Aišku, yra tokių, kurių bėgimo trasos nevilioja. Tačiau nemažai ir tokių, kurie kartą išbandę bėgimą jame ir lieka. Aš ir pats nebuvau didelis bėgimo entuziastas, tiesiog kartais prasibėgdavau. Bet kartą sudalyvavau ekstremaliame bėgime su kliūtimis „Alfa Run”. Buvo nuostabu išbandyti save, savo galimybių ribas. Taip bėgimas tapo nuolatiniu mano palydovu”, - sako ugniagesys gelbėtojas. 

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?