Pagalba
3800
narių
6
organizacijos
Pagalba
„Lobio sala“ kviečia mažuosius pramogautojus
2019-06-19

Lobio sala“ – tai spalvinga, žaisminga bei jauki erdvė vaikučių gimtadieniams, krikštynoms, darželio šventėms, draugų susibūrimams, o taip pat kasdieninėms vaikučių pramogoms.

 

Išskirtinai Jums, pateikusiems Nacionalinių pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pažymėjimą, bus suteikta 10 % nuolaida žaidimų kambario nuomai uždaroms šventėms bei 20 % nuolaida kasdieninėms vaikučių pramogoms.

 

Lobio saloje rasite įdomią ir saugią žaidimų aikštelę su kamuoliukų „jūra“, laipynėmis, čiuožykla, batutu, sraigtasparniu bei kliūčių ruožais. Erdvėje vaikučiai gali suptis karusele, žaisti prie natūralaus medžio stalo su traukinukų trasa, virtuvėje „gaminti“ skanius pietus, iš gigantiškų kaladėlių statyti namus, „daktarai“ gydyti savo draugus ir tėvelius, o mėgstantys transportą – važinėti motociklais ar mašinytėmis.

 

Vyresni vaikučiai gali linksmai bei turiningai leisti laiką prie didelio futbolo stalo, monopolio, šaškių ir (ar) šachmatų bei kitų lavinamųjų žaidimų, prie kurių dažnai prisijungia ir tėveliai.

 

Šventės metu visų vaikučių laukia lobio paieškos pramoga.

 

Papildomai galima užsisakyti užkandžius, šventinį tortą, teminį stalo dekorą bei nuotaikingas personažų programas.

 

Darbo dienomis visi mažieji pramogautojai kasdieninėms pramogoms laukiami nuo 10.00 valandos.

 

Daugiau informacijos: www.lobiosala.lt bei Lobio sala Facebook paskyroje.

Ar esate vienos iš NPPSS organizacijų narys?